| SaveTheNature a întrebat:

Cum se face ca unii membri TPU imi raspund la niste intrebari puse pe TPU in urma cu 1 luna sau chiar mai vechi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau de tine cumva, uitandu-se la un raspuns, sau ceva recent, le place sau nu le place ceva la tine asa ca se uita la profilul tau, la intrebarile tale ca sa te mai cunoasca si dau de o intrebare la care stiu sa raspunda.
Nu te supara, mai bine mai tarziu decat niciodata. Daca esti curios, acum iti "rascolesc" profilul".

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil, le atragi atenția prin postările tale și, fiind curioși ce întrebări mai ai, îți accesează profilul și răspund la întrebările care li se par mai interesante. Se întâmplă destul de des.

| CautNume a răspuns:

Sau poate cauta ceva pe net si acele cuvinte sa afla si in intrebarile tale, au cont si ei pe TPU si daca stiu, raspund.