| Taiger a întrebat:

Cum se marcheaza aici pe TPU o intrebare ca fiind recomandata.

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Te duci la întrebarea respectivă,jos sub "Răspunde", este o bară, înainte să apeşi scrie "Selectează", apeşi şi îi dai o notă, de la 1 până 10.
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O voteaza Expertii si/sau Userii Anului probabil cu toate stelutele. Lor le iese dintr-un click. Utilizatorilor de rand din naiba stie cate...mai bine renunti la idee.

NOname
| NOname a răspuns:

Prin completarea formularului de după răspuns şi acordarea de 4 sau 5 steluţe la ultima întrebare de cât mai mulţi utilizatori (seniori).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dupa ce raspunzi iti apare un formular, care trebuie sa-l completezi si asa devine.
Te pup!

| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii senior.Cand raspunzi la intrebare.Completezi formuralul care apare imeditat si daca sunt mai multi atunci este recomandata/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare poate fi recomandata daca esti senior prin marcarea cu 5 stelute de catre mai multi utilizatori sau prin marcarea acelei intrebari de catre un expert(moderator). Exista si anumite reguli, nu orice intrebare poate fi recomandata.Citeste Intrebari frcvente.