| FloriiHoran a întrebat:

Cum sterg un cont TPU daca se poate? happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39

| Musique a răspuns:

Poți.
Îi trimiți un mesaj aici http://www.tpu.ro/contact adminului, prin care-i ceri ștergerea contului, și vei primi și tu un mesaj, pentru a confirma faptul că vrei să renunți.
Baftă.

| EmaS a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim.

| ExistentialStuff a răspuns:

Mai simplu iti poti pune contul pe o adresa de email care nu exista, si sa nu mai intrii niciodata pe cont.