| CARMENCITA a întrebat:

Cum sterg un raspuns al meu ca nu stiu de ce mi-a aparut raspunsul de doua ori si vreau sa sterg unul? Merge de la editare raspuns? Ati incercat? Multumesc.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poţi să trimiţi o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact (ataşează link-ul cu postarea, care vrei să fie ştearsă!), să raportezi/blochezi singur/ă întrebările sau răspunsurile sau să le editezi (dacă sunt recente). În mod normal, este nevoie de minim 2 raportări. Deci, mai rogi un prieten, ca să te ajute. După ce postările respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile pe site, însă doar administratorii site-ului le pot şterge de tot.

P.S. Apropo, raportările abuzive/nejustificate se penalizează. Trebuie să ai foarte mare grijă ce raportezi, pentru că dacă depăşeşti limita maximă de raportări abuzive (10), poţi să fii suspendat/ă. De fiecare dată gândeşte-te de zece ori, dacă o postare merită să fie raportată sau nu. Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
| Archy37 a răspuns:

Am incercat dar nu il pot sterge... sad

| DroGuleTz a răspuns:

Cu guma de sters incearca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intrebarile nu pot fi sterse, la fel cum nici raspunsurile nu pot fi sterse. Chiar daca iti stergi contul, intrebarile vor ramane in arhiva TPU si oricine va avea acces la ele.
O zi buna!

| InGErAsHFaCutPraF21 a răspuns:

Aiscrim s-a inselat(ati vazut ca nici pacar nu isi srie numele de utilizator corectthinking Se scre ycecream ce inseamna inghetat si eu stiu si trect intra patra)(in fine.sa revenim la subiect) exsista o solutie:trimitele email adminilor la contact, zi-le problema ta si ei vor rezolva asta in maxim 24 de ore. Funditzna plz!