| emily27ro a întrebat:

Cum sterg un raspuns dat pe TPU? mumtumesc anticipat+funda primul care raspunde.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la raspunsurile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe raspunsurile tale..sub fiecare raspuns este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi raspunsul si urmezi pasii.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente/ cauta aici!

| c0ton a răspuns:

Ba da se poate dai in stanga la logat ca emily27ro la Raspunsurile mele sub raspunsuri este un buton pe care scrie Sterge raspuns apoi iti apare un chenar pe care scrie Motivul tu scrii motivul apoi dai pe Sterge! apoi primesti un email pe mess cu emailul de confirmare dai pe site-ul unde cere dar daca tu ai maimulte browsere si tu nu esti logat pe cl principal sa te loghezi pe cel principal apoi dai pe sit-ulunde cere sa dai ca sa se steaga.
O da si nu mai da asa aiuea funda.

| Iku a răspuns:

Buna!
Vezi in stanga ceva gen:Logat ca emily27ro. Jos, te uiti pana dai de : Raspunsurile mele. Dai click, si te uiti ce raspuns vrei sa stergi.
Dupa ce ai vazut raspunsul, in josul lui este ceva scris: Sterge...
Dai click pe el, si raspunsul va fi sters.
Dar dupa trebuie sa scrii si motivul pentru care il stergi.
Pe mess vei primi un e-mail pentru confirmare.
Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| ARES13 a răspuns:

Asa cum ar trebui sa stergi m`ul in plus de la "mumtumesc", cu radiera laughing.