| Skumpy07 a întrebat:

Cum trimit felicitari prietenilor?

Răspuns Câştigător
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Intri in chenarul potocaliu si dai clik Trimite Felicitari.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Prin poștă.

| CautNume a răspuns:

Intri la "Trimite felicitari" (din chenarul portocaliu din stanga). Acolo completezi cu ce trebuie si dai click pe "Trimite felicitarea".
Succes!

| DyNo a răspuns:

Du-te in profilul lor si ai sub avatarul lor o optiune: "Trimite felicitare", alege o felicitare, dintre cele care iti vor fi afisate, ii scrii si un mesaj si gata.

| Filipjack a răspuns:

Buna! Intri la profilul unui prieten de-al tau, iar la profilul lui va aparea optiunea "trimite felicitare".