| biencuta12 a întrebat:

Cum vi se pare acest site? Cel mai original raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt foarte multumita de acest site.
Nici macar facebook-ul nu se compara cu TPU.
TPU-cel mai tare site, ma bucur ca ma aflu aici, aici gasesti ajutor oricand, nu stiu...pur si simplu imi place.
Te pup!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
l-am descoperit din intamplare si nu imi pare rau..imi place sa ajut acolo unde cred ca ma pricep fara sa astept nimic in schimb...recunosc ca mi-a captat atentia de la bun inceput si astazi raspund cu mare drag..imi place sa ajut si trebuie sa recunosc ca mai invat si eu cate ceva.
O seara bunahappy

Răspuns utilizator avertizat