| nykymyky a întrebat:

Cum vi se pare Mo si Foca? http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Pe la inceput erau amuzanti, acum sunt penibili. Amuzament pentru oameni cu IQ mai mic de 50, parerea mea.

Bafta

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce cauţi la "Totul despre TPU" cu această întrebare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu ce vedeți voi amuzant în tâmpeniile alea... a fost ce a fost la început, pe la primele 6 episoade, dar de acolo s-a dus totul naibii.

| AnneMarri a răspuns:

Amuzanţi.

| RoxxuInna a răspuns:

Fiecare are parerea lui mie mi se par cat de cat amuzanti si app @7h30 nu mai vorbi de parca tu ai fi desteptu TPU.
O fi parerea ta dar totusi nu vorbi urat despre altii.
Fiecare are parerea lui despre robotzi si puteai sa zici de exemplu: mie nu imi plac robotzii doar la inceput mi-au placut. Simplu si usor fara sa ii faci pe cei care le plac robotzii cu IQ mai mic de 50 adica prosti.

| AnneMarri a răspuns:

Hei, @7h30 şi @Jelli mie îmi plac RObotzi şi... ah, cum aţi ghicit că am un IQ mai mic de 50?! love struck Îl am 49, 9. Lol, ce inteligenţi sunteţi! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am zis că sunt de acord cu 7h30, @Promisiunea. Mi-am zis doar opinia care, coincidență, e cam aceeași cu a lui. Nu l-am copiat (de data asta nu, știu că sună ciudat dar nu m-am luat după el)

| AdiRey a răspuns:

Super,abia astept urmatorul episod!

| TeoPT a răspuns:

@bebelusharoxyinna
Daca ar fi sa ne luam dupa numele tau, as zice ca ai comentat fiindca te-ai simtit.
In fine, ti-am mai zis ca e parerea mea, parerea mea e ca Robotii sunt amuzament pentru oameni cu IQ mai mic de 50. Asa sunt eu, mai rautacios. Spune-ti doar parerea si atat. big grin
Bafta

| AnneMarri a răspuns:

Uff, @Jelli, nu-ţi face griji, nu-s chiar aşa de proastă.winking E opinia ta, care, se aseamănă cu a lui 7h30.
Şi-n plus, am făcut o mică glumiţă.hee hee
P.S. @7h30, semeni cu Moş Ion Roată.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Promisiunea, am eu ceva zilele astea de-s seacă pentru toți și vi se pare că iau totul în serios. BĂI, ȘTIU DE GLUMĂ! Și nu m-am supărat pentru nimic!

| AnneMarri a răspuns:

Atunci, bravo ţie drăguţo! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da` lăsând asta...cine dracu` ne-a stupizat pe toți?

| AnneMarri a răspuns:

Uff, Jelli, cum cine? Un inteligent.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea, floare0albastra. Ce-ți veni, mă? Nujt ce ai văzut tu stupid aici, dar în fine laughing