| napolitaneee a întrebat:

Daca alegi un raspuns castigator si apoi stergi intrebarea, persoana respectiva va pierde fundita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrebarea este stearsa definitiv de catre admni sau moderatori pentru incalcarea regulamentului, dispare si funda acordata. Daca este stearsa de tine, va ramane ca anonima si funda ii va ramane celui caruia i-ai acordat-o.O seara buna.

| napolitaneee explică (pentru anonim_4396):

Mersi happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru napolitaneee):

Oricand cu mare placere; asta este scopul meu aici.Mult noroc.

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă TU ştergi întrebarea, atunci respectiva persoană NU "pierde" funda!
Funda se "pierde" doar dacă întrebarea este ştearsă de Admine.

"06. Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

Toate cele bune.

| napolitaneee explică (pentru bursuc001):

Mersi.....trebuia sa fi mai rapid happy

| bursuc001 a răspuns (pentru napolitaneee):

Cu plăcere!

"Rapid" pentru ce? Pentru fundiţă?
Mersi pentru intenţie - nu-i nici o problemă că, oricum, am DESTULE : peste 4000 happy
Dacă mă interesa funda, atunci NU mai răspundeam deloc deoarece fundiţa era dată deja.

O seară/noapte frumoasă.

| napolitaneee explică (pentru bursuc001):

Nu ma asteptam sa raspunzi asa. Apreciez asta happy
O seara/noapte frumoasa si tie

| bursuc001 a răspuns (pentru napolitaneee):

Mda, NU toată lumea se zbate pentru funde sau pentru tricouri happy
Oricum, pe mine NU mă interesează acestea...
Dacă pot să ajut, o fac fără să aştept ceva în schimb!

Mulţumesc şi euwinking

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca o stergi tu, funda ramane utilizatorului!

| lpavel a răspuns:

NU! Va ramane in contul lui...
Ex : Daca are 10 fundite, una e de la tine iar tu stergi întrebarea la care a primit funda, dispare numai de acolo, in contul lui tot 10 fundite o sa ramana! Cel putin asa stiu eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Va ramane anonima, deci nu dispare nimic.
Te pup!