| tlaura a întrebat:

Daca am castigat titlul de "campionul zilei" in cat timp primesc mesaj cu datele?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
La ora 14:00 si vor verifica toate raspunsuriile, ATENTIE daca ai niste raspunsuri nefolositoare mai multe te poate intrece Camelia si ea sa castige.
Vei primi mesajul cu datele cat mai devreme si tricoul o sa ti-l trimita la sfarsitul lunii.
O zi buna!

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca raspunsurile tale au fost aprobate si esti ''campionul zilei'' vei primi un mesaj de la admini in cateva zile(de obicei la finalul fiecarei saptamnai se trimit aceste mesaje).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti campionul zile daca timp de 24 de ore esti pe primul loc. dupa ce au trecut orele astea o sa primesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa treaca un admin ca sa-ti valideze raspunsurile.
Nu stiu exact, dar asa ar fi normal, sa mai taie din ele.
Vad ca ai raspunsuri de tip: "tare/Versuri? smug
interesant/WTF? :O
Nu stiu big grin "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsurile vor fi analizate si daca nu ai incalcat regulamentul, vei fi contactat in cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În câteva zile vei fi înştiinţat.
Te pup!