| persseuss a întrebat:

Daca am castigat tricoul, cum fac sa l primesc? care sunt pasii?
rog pe cai care au castigat sa raspunda.multumesc frumos

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In momentul care tu ai fost desemnat Campionul zilei, vei primi un e- mail prin care iti va cere datele de contact, apoi prin curier/ori posta, vei primi coletul..nu trebuie sa achiti nimic
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La inceputul lunii viitoare va trebui sa primesti un e-mail in care ti se va cere adresa, nr de telefon si numarul de la tricou. Dupa 2-3 saptamani vei primi acasa tricoul.Prin curier.Asa a fost la mine.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori!
În plus, au fost şi Sărbătorile Pascale + 1 & 2 mai - deci, au avut şi câteva zile libere...

Vei fi contactat/ă pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

În ultima perioadă, Admina Cristina a trimis e-mail-urile la sfârşitul fiecărei săptămâni - acum, DEPINDE dacă/când are timp...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(
Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e cum spun ceilalti, asta doar daca la verificarea raspunsurilor manual, cel situat pe al doilea loc are raspunsuri mai bune ca ale tale. deci raspunsurile gen du-te la medic, nu stiu, adica nefolositoare nu se iau in consideratie.Cel situat pe al doilea loc ti-ar putea sufla tricoul.

| TOOL a răspuns:

Buna, Trebuie sa astepti pana la 1 Mai, atunci vei primii un mail de la ei, apoi va trebui sa completezi cu nr tau de tel si adresa, iar peste 1-2 saptamani iti vine prin curier.

| Fleschin_David_1999 a răspuns:

Sunt 3 moduri:
1 ii suni si vine spre tine.
2 te duci la firma TPU.
3 cauta pe adresa lor la conditii
Multa bafta!
Funda?