| biencutza240 a întrebat:

Daca am cont pe TPU si raspund la unele intrebari este adevarat ca voi primi tricoul acasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Pentru a primi tricoul de campion, trebuie sa ai o activitate intensa cu raspunsuri care nu incalca regulamentul si sa te situiezi pe primul loc la finele unei zile, ca numar de raspunsuri valide.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Primesti tricoul doar daca vei fi declarata Campionul zilei, repectiv daca vei da cele mai multe raspunsuri validate intr-o zi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
http://www.tpu.ro/blog/?p=3751
Succes!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
este o competitie, asa ca trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri de calitate pana la miezul noptii, daca in urma validarii ramai tot pe primul loc, atunci vei fi campionul zilei raspective si vei intra in posesia unui tricou.
O zi frumoasa sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Este foarte adevarat.Cu conditia sa fii campionul zilei, adica sa ai cele mai multe raspunsuri in acea zi.

| alexs99 a răspuns:

Vei primi tricoul doar daca vei castiga acel concurs cu campionul zilei.

| Yaesmin a răspuns:

Nu.Poti castiga tricoul doar daca ai cele mai multe raspunsuri pana la miezul noptii.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Îl primeşti numai numai dacă câştigi, până la 00:00 noapte, îl menţi.
Numai Bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Il primesti, dar e mult de munca, trebuie sa dai cele mai multe raspunsuri intr-o zi, sa te mentii pe locul 1.
Sa ai mult succes!
Te pup!

| EllaMateeaNed a răspuns:

Trebuie sa ajungi in top 1