| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut o greseala gramaticala, dupa cate greseli mi se va sterge sau suspenda contul?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

E, nu e chiar aşa. Conturile se şterg/suspendă după alte criterii. Dar ţi se pot şterge postările neinteligibile.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru a înțelege mai bine, citește aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ti-a spus ca se suspenda un cont pentru o greseala gramaticala? Exista multe alte motive de suspendare.Le gasesti in regulament.Numai bine.