| AnitaAlexandra a întrebat:

Daca am pus o intrebare prea lunga, e posibil sa fie refuzata din aceasta cauza?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Probabil alta o fi fost cauza pentru care ţi-a fost refuzată întrebarea, căci văd că nu ai nicio întrebare în afară de aceasta.

De asemenea, observ că eşti un utilizator nou, aşa că ţi-aş recomanda să citeşti regulamentul, ca să ştii ce ai voie şi ce nu pe acest site.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu, nu este interzis asa ceva, doar sa fie decenta si sa nu incale regulamentul TPUhappy
Sarbatori Pascale fericite si multa sanatatehappy

| zurick a răspuns:

Salut! Nu conteaza cat de lunga e intrebarea, sunt ogramada de intrebari lungi pe TPU.Pa,pa.

| Yaesmin a răspuns:

Nu,nu conteaza cat de lunga e intrebarea.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu,desigur.
Numai Bine.

| Iubibilăă a răspuns:

Nu poate fi refuzata.
Toate cele bune.

| Chαяtreux a răspuns:

Nu conteaza asta. Poate avea continut irelevant, sau poate facea reclama la ceva, jignea, incalca regulamentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu conteaza lungimea, conteaza sa respecte regulamentul.
Sarbatori fericite!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu din cauza lungimii.Depinde de continut.O postare poate fi refuzata si pentru irelevanta.Citeste regulamentul.

Răspuns utilizator avertizat
| LollypopMe a răspuns:

Nu! Orice intrebare pe site-ul TPU e acceptata, dar dureaza vreo 30 de minute sa fie aprobata de admin daca esti junior

| ErickEmil a răspuns:

Eu zic sa nu te desparti de el ca-i baiat bun, totusi daca nu mai merge asta e, bafta big grin