| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Daca castig astazi concursul, maine deja va aparea ca sunt campionul zilei?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După verificarea răspunsurilor adminii numesc câștigătorul.
Ai răbdare, prea ești stresa/ă!
Pa, pa.

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru Legiuitoarea):

Legiuitoarea,multumesc,ai funda, dar de ce nu apar primii trei de pe 1 mai? este vacanta la ales castigatorii?

11 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Nu, validarea topurilor din aceasta perioada de vacanta va solicita ceva timp din partea noastra. Pana la finalul acestei saptamani vor aparea toate topurile.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
depinde de promtitudinea adminilor, uneori dureaza ceva mai mult.
O seara bunahappy

| CautNume a răspuns:

Castigi tricoul dupa ce adminii iti valideaza raspunsurile.Chiar de atunci iti va apraea si la profil.

| alexs99 a răspuns:

Da,daca castigi tricoul ziua urmatoare vei aparea ca fiind campionul zilei.

| Yaesmin a răspuns:

Dupa ce adminii iti valideaza raspunsurile.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Depinde cât de mult au de lucru, normal, apare la ora 14:00 dacă e în weekend (am observat), ai răbdare până le valideaza.
Numai Bine.

| Iubibilăă a răspuns:

Asteapta ca admini sa anunte castigatorul pe blog.
O zi frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dupa analizarea raspunsurilor si validarea lor care poate dura cateva ore sau mai mult.