| anonim_4396 a întrebat:

Daca de la utilizator junior am trecut la senior, ce pot face in plus?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

În primul rând, vei putea să folosești opțiunea "Discută Live" (chat-ul site-ului); dar nu uita, pe chat păstrăm limita bunului simț fără limbaj vulgar, vei putea să folosești opțiunea "Evaluează" (adică să votezi un răspuns cu voturi negative sau pozitive", vei putea să raportezi userii care încalcă regulamentul (această opțiune se află sub nota pe care vrei s-o dai întrebării; sau sub răspunsul care încalcă regulamentul) și, vei putea să trimiți mesaje private.

Fiind "Senior", acum trebuie să îți asumi toate riscurile pe care le vei întâlni.
Deci, bun venit în "seniorat"!

| allllexaaaa a răspuns (pentru hideaway):

Multumesc

| hideaway a răspuns (pentru allllexaaaa):

N-ai pentru ce!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să votezi, să raportezi, să folosești chat-ul site-ului, să trimiți mesaje și celor care și-au setat "Doar de la Seniori",...să nu mai pui întrebări stupide, răspunsul la care poți găsi în regulament, dând o căutare sau pe blog.

Acum ești Senior, te-ai făcut mare, așa că trebuie să și acționezi în consecință.

| allllexaaaa a răspuns:

Nu cumva ai copiat raspunsul lui NOname?

| hideaway a răspuns (pentru allllexaaaa):

Adică?
La ce răspuns te referi? laughing

| allllexaaaa a răspuns (pentru hideaway):

Era un raspuns la fel ca a lui NOname...ciudat ca nu mai este laughing)

| hideaway a răspuns (pentru allllexaaaa):

Te referi la "N-ai pentru ce"?
Acest cuvânt se spune din bunul simț...big grin

| allllexaaaa a răspuns (pentru hideaway):

Nuuu...e cu totul altceva.Nu am inteles ce ai vrut sa zici...las-o balta. laughing))))

| irina41099 a răspuns:

Sa ajungi expert TPU