| UnNumeCeNuExistă a întrebat:

Daca e sa castig tricoul unde dau sa le spun unde stau ca sa-mi trimita tricoul?(Il vrea numa ca am facut un pariu)!

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Da. Ei iti vor cere datele pentru a putea sa-ti trimita tricoul.

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Dupa ce topul este validat, castigatorul este contactat prin e-mail si i se solicita datele personale.

Alexandra - TPU

| onasis1961 a răspuns:

După confirmarea că ai câştigat, vei primi un mesaj care spune ce date să trimiţi.

| onasis1961 a răspuns:

După confirmare, vei primi un mesaj cu ce date să trimeţi

| foxsilver a răspuns:

Te vor contacta adminii printr-un mesaj.

Răspuns utilizator avertizat
| foxsilver a răspuns (pentru UnNumeCeNuExistă):

Da. Ei iti vor cere datele pentru a putea sa-ti trimita tricoul.

| alexs99 a răspuns:

Dupa ce iti analizeaza toate raspunsurile si aproba ca esti pe primul loc iti vor trimite un mesaj.