| Samariteanul a întrebat:

Daca e sa fiu banat sau sa mi se suspende contul, pentru cat timp ar fi asta? Help

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mă refeream la faptul că e drăguţ, că îţi pasă atât de mult de reguli şi încerci să le respecţi.

Nu cred că editorii s-au supărat, stai liniştit.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O lună, trei, nelimitat, depinde. De ce?

| Samariteanul explică (pentru NOname):

Pai am pus de 2 ori numele unui site care e pe lista neagra a Microsoft'', dupa cum imi spune un utilizator si n-am facut-o intentionat, nu stiam ca n-am voie sa pun numele site-ului acela si acum mi-e sa nu ma inchida.

| NOname a răspuns (pentru Samariteanul):

Nu te suspendă pentru atât. Dar e drăguţ că ai şi o astfel de preocupare. happy

| Samariteanul explică (pentru NOname):

N-am aceasta preocupare, nu ma intelege gresit, nu umblu cu prosti.Un coleg de scoala mi-a dat o invitatie pe un anumit site si voiam sa aflu mai multe informatii despre acest site, dar cum nu pot intreba aici am sa-l intreb pe el.Imi cer scuze ''editorilor'' daca i-am suparat cu postarile mele.

| NOname a răspuns (pentru Samariteanul):

Mă refeream la faptul că e drăguţ, că îţi pasă atât de mult de reguli şi încerci să le respecţi.

Nu cred că editorii s-au supărat, stai liniştit.

| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce anume