| Laura1092 a întrebat:

Daca esti expert TPU si nu mai intri pe TPU o perioada de 1 an, ti se retrage titlul de expert? Atunci cand intri dupa 1 an mai ai titlul de expert?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Titlul de Expert este un semn de mulţumire pentru activitatea utilizatorului până în acel moment. Poate să-l primească astăzi şi să nu mai apară 10 ani pe site. Nu il va retrage nimeni. Numai în cazuri foarte grave de încălcare al regulamentului titlu poate fi retras. Sau la cererea deţinătorului.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să fii activă tot timpul, nu urmărești doar să ai această titulatură și gata, bați în retragere.
Nu se retrage acest statut dacă "dispari" un an de zile.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Nu ti se retrage deloc ci ramai cu el.

| LifeFail a răspuns:

Nu,nu se retrage.

Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

Nu. Un drept odata castigat este un drept pe viata.
Cel putin, asa ar trebui sa fie.

| selfie a răspuns:

Cred ca il mai ai.