| anonim_4396 a întrebat:

Daca iti raporteaza cineva o intrebare, esti suspendat? Dar mai multe? big grin
P. S:Trebuie si sa fie respinse (intrebarile)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru o raportare nu te suspenda automat, eventual mai inainte te avertizeaza si numai daca incalci in continuare regulile te suspenda. Suspendarea intervine, de regula, numai dupa mai multe incalcari, vezi de exemplu cei suspendati pentru spam. Postarile raportate, indiferent ca sunt intrebari ori raspunsuri, sunt verificate de catre echipa TPU si sunt sterse, daca raportarea este corecta ori sunt lasate in continuare, daca raportarea este incorecta. Numai bine!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.