| corolav a întrebat:

Dacă la crearea contului mi-am înscris adresa de email şi parola, de ce la încercarea de a trimite cuiva un răspuns mi s-a cerut să mai completez şi alte date personale:nume, prenume, localitate, data naşterii. Sînt ele obligatorii, are cineva nevoie să fim monitorizaţi în acest fel?
Adresez această întrebare administratorilor site-ului.
Vă mulţumesc.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact si intreaba-i direct pe admini!
Si in cazul meu a fost, ca si in cazul lui Ioandelasal. Dar probabil, in ultimul timp s-a introdus si acest formular.
Succes! Numai bine!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu cum este acum dar cand m-am inregistrat eu(mai 2010) nu se cereau alte date, completarea datelor personale era strict la latitudinea ta. Scrie Stelei din CONTACT ori de pe privat, ea are numele de utilizator StelaTPUro. Nu stiu daca o sa-ti vada intrebarea aici, aproape sigur ca nu. Succes si numai bine!