| AliceInMordor a întrebat:

Daca primesc vot "stupid" sau "nefolositor" imi scad punctele?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu scade punctajul!
Încercă să dai cât mai bune răspunsurile!
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Nu ti se scade nimic.

| alessia5158 a răspuns:

Nu! --- sifoneaza doar imaginea ta!--- cu cat sunt mai multe asemenea voturi in raport cu cele folositoare sau inteligente competenta ta, intr-un domeniu sau altul, nu mai este credibila!

| Corina a răspuns:

Voturile "stupid" si "nefolositor" nu iti scad punctele. Deci nu-ti afecteaza in niciun fel totalul punctajului. Doar psihic.

| darielle a răspuns:

NU.Userii voteaza daca raspunsul dat este bun sau nu.
Deci nu iti scad punctele.

| valThina a răspuns:

Nu.ele nu au niciun punct.deci punctajul nu va creste daca primesti"stupid" sau "nefolositor". doar inteligent, folositor au cate un punct.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Bloxx a răspuns:

Nu

| filipm2001 a răspuns:

Nu scad
winking

| Raul1 a răspuns:

winking nu scad stai linistita