| Vladi4ok a întrebat:

Daca sunt Din Moldova pot castiga tricoul TPU! Eu sunt pe locul 1 si nu stiu daca e adevarat

Răspuns Câştigător
| c0ton a răspuns:

Da ti-l trimite prin posta

Răspuns utilizator avertizat
| c0ton a răspuns (pentru Vladi4ok):

PAi te va intreba care e numarul postl numel tau adesa de email ca sa te anunte de posibile intazieri si dureaza cteva zile pana il trimit

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
momentan esti pe prima pozitie, dar pana la miezul noptii mai ai de munca, asa ca da raspunsuri bune si de calitate, ca in urma validari lor sa nu fi depunctat si sa te clasezi pe a 2 pozitie. apoi daca vei fi anuntat ca fiind campionul zilei, vei fi instiintat prin e-mail si iti vor cere datele de contact.
O zi bunahappy