| AdelaPopescu a întrebat:

Daca trimit email la contact si rog sa imi stearga o intrebare functioneaza? si dupa cat timp? ca am trimis si tot nu s-au sters intrebarile.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ruxi, mai ai putina rabdare! In mod normal, vei primi mai intai (in 2-5 zile de la trimiterea mesajului la Contact) un raspuns de la Cristina (administrator site-ului), care va suna cam asa:

"Buna,

Multumesc pentru mesaj. In ceea ce priveste stergerea intrebarilor, aceasta se face in 48 de ore de la postarea lor. Insa, daca nu mai doresti sa fie atribuite contului tau, ele vor fi setate sa apara pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Astept mesajul cu decizia ta.

Iti doresc o zi cat mai placuta,
Cristina TPU.ro"

Iar dupa ce ii vei comunica decizia ta, vor mai trece inca cateva zile, pana intrebarile tale nu vor mai fi atribuite contului tau sau vor fi sterse.
Succes! Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Functioneaza, dar foarte incet. Poate sa dureze si 5-10 zile, depinde cat de repede ajunge vreunul din echipa TPU la mesajul tau. Rabdare si numai bine!

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Mie mi-a mers.
Dai la contact si pui linkul intrebarii respective si in max 2 zile ti-o sterge.
Mai asteapta.

| AdelaPopescu explică:

Am raportat singura multe intrebari si degeaba. doar una sau doua au fost sterse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai rapid e sa-ti raportezi propria intrebare si sa mai rogi inca 2 utilizatori de pe TPU(amici) sa o raporteze(iar la motiv vor scrie ceva de genul: "autorul postarii mi-a dat permisiunea sa raportez aceasta intrebare"). In 5-10 minute intrebarea e pierduta in neant! La pagina de Contact(pentru administratie) dureaza mai mult!