| Dennys1521 a întrebat:

Dar daca ai multe puncte? la ce iti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Punctele sunt cele care iti arata cat de mult ai ajutat lumea pe acest sait, cu cat ai mai multe puncte poti avea acces la un ip`dar trebuie sa ai un ranking mai mic de 100 sau sa ajungi pana acolo si te vei clasifiica printre cei mai buni dupa acest sait, dintre milioanele de persoane care il folosesc se aleg doar 100 adiica cei mai expertii care au raspunsurii bunee

4 răspunsuri:
| JustmeO a răspuns:

Să creşti în clasamentul utilizatorilor de pe tpu . Dar practic cu nimic . Baftă!

neluL
| neluL a răspuns:

Iti creste rank-ul!

| Detecandy a răspuns:

Te ajuta sa-ti cresti rankul si crescandu-ti rankul ajungi printre primele locuri si devii expert TPU

| Азбука a răspuns:

La nimic.