| sony32 a întrebat:

Dc nu pot sa raspund la intrebari pe tpu....Ami zice ca nu sunt logat, dat eu m-am logat

Răspuns Câştigător
| Wenx a răspuns:

big grin incearca sa inchisi netu si sal repornesti sau sa intri pe @mail... sa vez poate ti-a venit vreun link ceva

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Mai incearca o data.Intra din nou http://www.tpu.ro/

| AndraDea a răspuns:

Adica tu intri pe TPU, dai la o intrebare si sa nu poti raspunde?
Pai mai intai trebuie sa te loghezi acolo:trebuie sa-ti bagi id-ul si parola de la TPU! Si dupa poti sa dai la o intrebare si sa razpunzi!

Funda?happy