| anonim_4396 a întrebat:

De ce a devenit toata lumea utilizator "Senior"?

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Acum cateva zile s-a luat o deciziece impart membrii TPU in doua categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, te numeşti membru senior.
Atâta timp cât eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi sa trimiţi mesaje private

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca administratorii vor sa introduca noutati in site si ei vor ca toata lumea sa fie considerata gentleman.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Wow,dar greu mai e sa dai si tu o vizita la "Blog", mda, foarte dificil indeed.Nu toti sunt seniori, doar cei care au 100 sau peste 100 de raspunsuri.Cei care nu,sunt juniori si nu pot sa scrie pe chat, sa raporteze intrebari, sa dea voturi si sa trimita mesaje altor utilizatori.

| CryssCrySta a răspuns:

Pentru ca au mai mult de 100 raspunsuri, junor este pana 100 de raspunsuri cand se schimba in senior.

| KuKluXClannad a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/

Citesti aici si vezi cine si de ce sunt seniori, restul juniori.

| OnnyMady a răspuns:

Nu toata lumea eu de ex sunt junior big grin