| AtateaConditii a întrebat:

De ce am peste 20 de raspunsuri sterse? Care nu contin vreo jignire sau discriminare?

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Poti sa te folosesti de functia de reanalizare pentru a primi mai multe detalii.

Alexandra - TPU

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu numai astea sunt sterse.Fie cineva a incalcat regulamentul, intrebarea a fost stearsa, si raspunsul tau, desigur. Poate ai raspuns la intrebare care nu avea legatura cu tema aleasa...sunt mai multe cauze citeste regulamentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Probabil au încălcat regulamentul, citeşte regulamentul şi vezi.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sterse raspunsuri si intrebari care incalca regulamentul sau care sunt irelevante.De asemenea,mai pot fi sterse intrebari si raspunsurile aferente,daca intrebarea a fost postata in mod repetat, la aceeasi categorie sau la mai multe categorii, in interval scurt de timp, asta insemnand abuz in postarea respectiva, ceea ce cotravine regulamentului.Numai bine.