| RAY a întrebat:

De ce atat de multe raspunsuri fara nici un fel de jignire, limbaj vulgar sunt sterse, chiar m-am uitat unu dupa altul azi nu erau deloc jignitoare

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Si mie mi s-au sters foarte multe raspunsuri utile...depinde de cum vede fiecare om acel raspuns. Mie mi-au fost sterse si raspunsuri despre anime-uri, si raspunsuri care ajutatu in rezolvarea unor dispute intre elevi deci nu conteaza ce raspuns dai, daca este considerat macar putin neadecvat atunci este sters. Este doar parerea mea.
Lumea este cruda, ce sa faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ma, parca nu sunt de aici.Da unda verde celorlalti tinuti sub aripa.

| KamaSutra a răspuns:

Cele utile sunt sterse, dar cele jignitoare, cu limbaj vulgar sau caracter obsen nu...
Nici n-am cuvinte

| Kenya a răspuns:

Probabil sunt inutile, sau copiate