| alxp a întrebat:

De ce atunci cand dau pe prima pagina pe TPU imi intra pe m.tpu.ro in loc de www.tpu.ro? vi se intampla si voua?

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca situatia persista, scrie-ne pe contact@tpu.ro cu mai multe detalii si cateva capturi de ecran.

Alexandra - TPU

| AlexBoy88 a răspuns:

Mie nu mi se intampla.

| MissNO a răspuns:

Mie mi se întâmplă când intru pe mobil. Dar dacă dau pe "vizualizare normală" sau cum îi zicea, se rezolvă. Nu ai ce face. Sau încearcă să schimbi browser-ul de pe care intri şi s-ar putea să se rezolve.