| ShiFT_7270 a întrebat:

De ce cand intru la profil imi arata asa: "Raspunsurile tale: 11" cand eu am peste 20 de raspunsuri?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (tot ce tine de punctaj). Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. In cateva zile ar trebui sa se rezolve problema. Deci, stai linistit!
Numai bine!

3 răspunsuri:
| ShiFT_7270 explică:

Acum le-am numarat si vad ca am 47 :-| plus ca la intrebari imi arata 0

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o defectiune a programului tpu, care nu mai face actualizarea punctajului de cca 9 zile, la toti este asa. Se pare ca nu mai face fata traficului pe site, s-a mai intamplat asa si anul trecut dar s-a rezolvat in vreo 10 zile, sa speram ca se va rezolva si acum, oricum nu se pierde nimic. Numai bine!

| AnneMarri a răspuns:

se pare că este ceva defecţiune pe site , la toţi e aşa
aşteaptă puţin , până se va rezolva ;)
şi eu am mai pus întrebarea şi am aflat că şi anul trecut s-a întâmplat
http://www.tpu.ro/......teva-zile/