| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand intru si vreau sa raspund la o intrebare trebuie sa imi scriu din nou parola si email-ul iar mie in stanga imi apare ca sunt logat?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ți se întâmplă cu toate întrebările sau doar cu unele? Dacă e a doua variantă, înseamnă că întrebările respective au fost raportate și nu mai poți răspunde la ele. Dacă prima, probabil e o eroare. Așteaptă un pic și dacă până mâine nu se rezolvă, trimite un mesaj la Contact. Succes.

3 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

E pla, mi se intampla asta la fiecare 10 minute. da un refresh sau da la vizualizare profil(schimbi pagina cum a zis baiatul de mai sus) si revin-o la ce intrebare vrei sa raspunzi.

| Abandoned2 a răspuns:

Nu s-a incarcat bine pagina cel mai probabil. Paraseste intrebarea si incearca s-o accesezi mai tarziu sau incearca cateva refresh-uri(F5).

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori e o eroare de Windowos ori ai un virus. Am patit si eu asa ceva si am avut ambele variante.