| Cosmin_5281 a întrebat:

De ce cand pun o intrebare imi apare poza langa nume dar cand scriu un comentariu nu imi apare poza? A si cand dau vizualizare profil nu imi apare si eu doar am pus o poza si am salvat-o. De ce? Ajutati-ma! Funda happybig grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca sunt unele deficiente ale programului TPU, am vazut ca si la altii s-a intamplat. Cred ca o sa-ti apara la actualizarea de peste noapte. Daca maine dimineata nu ai poza poti sa scrii administratorului din CONTACT. Numai bine!

4 răspunsuri:
| krystal02 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. Nu stiu ce are. Cred ca e de la ei. Probabil poza e prea mare. Nici eu nu stiu bine care e faza. Dar sper sa fie de la ei si sa se rezolve.

| Daniela_3224 a răspuns:

Si mie mi-a facut la fel prima data. Am inchis contul si l-am lasat putin. Apoi mi-a aparut si poza.

| ieu a răspuns:

Nici eu nu stiu, dar pot sa iti spun sigur ca poza e valabila (ceilalti o vad) si mie mi se intampla acelasi lucru...don't worry! Ceilalti vad poza ta...

NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza o perioada pana se actualizeaza datele. Poza ta va aparea si pe profil in cateva ore-zile. Trebuie sa ai putina rabdare.
Succes! Numai bine!