| EaNuStieTot a întrebat:

De ce cand vreau sa raspund la o intrebare pe TPU mi se blocheaza pagina? crying

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă foloseşti Internet Explorer, înlocuieşte-l cu un alt browser!
Îţi recomand Google Chrome. Cu el n-ar trebui să mai ai probleme de acest gen.
Succes!

P.S. Ca dovadă: http://www.tpu.ro/......de-ce-sa/. Deci au mai avut şi alţii astfel de probleme, iar după schimbarea browser-ului acestea s-au rezolvat.

P.P.S. A, şi sper că ţi-ai confirmat deja adresa de mail. Dacă nu, caută un mesaj de la Echipa TPU în Inbox şi în Spam şi dă clic acolo, unde ţi se cere! Iar în câteva ore-zile vei putea să răspunzi liniştită. Succes! Numai bine!

| bianca9422 a răspuns:

Sunt probleme tehnice.
azi i-am dat un email cristinei si am primit raspunsul :
Buna,

Imi pare rau pentru aceasta situatie. Vom incerca sa remediem aceasta problema tehnica cat mai curand posibil. Daca ai alte nelamuriri te rog sa imi spui.

O zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

da si tu un email, sus la contact.
poate daca suntem mai multi se va remedia de tot intr-o zi si o zi

daca te mai pot ajuta cu ceva lasa-mi mesaj privat

| Psihoyounger a răspuns:

Site-ul e de vină. Îmbătrâneşte...

| winter a răspuns:

Stai linistita, si eu patesc la fel.se blocheza din cauza faptului ca intra foarte multi pe sit iar el nu poate face fata.