| Mydy a întrebat:

De ce cei care raspund scriu la sfarsit ceva de ex : T/A stiu ca e de la trivia/amuzante dar de ce il scriu

[funda]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sa se inteleaga ca raspunsul sau intrebarea respectiva este o gluma si daca nu stiu are ceva mai comic in ea sa nu o intelegi gresit si sa iti dai seama ca e o gluma. fudabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare ca atrag atentia moderatorilor si utilizatorilor asupra categoriei, pentru a nu le fi raportate postarile, de obicei acestea incalca una ori mai multe reguli de pe site. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să se ştie că răspunsul este o glumă sau ceva mai comic.

| Roshketz a răspuns:

Probabil pentru ca intrebarile se afla la sectiuni gresite, iar locul potrivit ar fi T/A thinking

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că unii nu se uită la categorie şi...sau răspund la modul serios, sau raportează întrebarea respectivă (90% dintre întrebări de la Trivia/Amuzante par a fi stupide şi irelevante, deci...).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda* scuze am gresitlaughinglaughing
si mersi mult pentru ea:X:X:*