| CartilaGinOssu a întrebat:

De ce credeti ca a fost inventat TPU?
Si credeti ca cine a facut TPU a castigat si ceva bani?
Funda pentru cel mai complex raspuns.

5 răspunsuri:
| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

Poate este un om care vrea sa ajute mai multa lume! Oricum e o idee geniala! Si cred ca doar cel ce a inventat acest site stie daca a castigat sau nu bani! Incearca si tu sa faci un site asemanantor si o sa vezi!

| Jipa95 a răspuns:

Pai, uita-te la numele site-ului :) Tu de crezi ca a fost inventat? :)
Catalin Tenita a infiintat acest site in noiembrie 2008. Uita-te cate reclame sunt pe site! Se castiga destul de frumusel din ele.
Mai multe detalii :
http://adevarul.ro/......index.html

http://ro.wikipedia.org/wiki/TPU.ro

Bft! :)

| LTAA a răspuns:

Pentru ca un om inteligent, pe nume Catalin Tenita, s-a gandit el asa, sa creeze un Site unde sa ne ajutam unii pe altii in problemele si dilemele pe care le avem.

Si din moment ce vezi reclame pe site, desigur ca se scot si ceva bani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Are trafic serios site ul si multe reclame, deci se castiga ceva

| CartilaGinOssu explică:

Acum nu stiu la cine sa dau funda.laughing