| iSpeed a întrebat:

De ce daca dau un raspuns si il pun public nu apare la raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| Catafu a răspuns:

O sa iti apara dar peste putin timp

6 răspunsuri:
| IAmSoDifferent a răspuns:

Pentru ca nu iti apare daca ai dat tuwinking

| inflarosu a răspuns:

Trebuie sa mai astepti putin ca sa ti-l aprobe

| mgtow a răspuns:

Nu apare.

| MsEllaVampire a răspuns:

Nu ti-l publica imediat, ci dupa cateva minute!

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna`!`Parerea mea este ca raspunsul nu apare imediat ce il trimiti, trebuie cateva ore ca sa intre in baza de date happy

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Cei del a TPU aazi noapte au avut probleme cu conexiunea la internet (au si spus pe blog) iar acum raspunsul apare la cateva minute chiar si un sfert de ora (15 minute) dupa ce vei astepta putin poti sa faci ce vrei cu raspunsul tau! Doar asteapta!