| mara67 a întrebat:

De ce imi apare ca am 2653 puncte (3080 in ultimele 7 zile)
tot (3080 in ultimele 7 zile) imi aparea si ieri, dar am mai raspuns mult de atunci
sau la intrebari...imi spune ca am 28 dar de fapt am mai multe

Răspuns Câştigător
| didi66 a răspuns:

Acest blocaj este datorita faptului ca actualizarea se face destul de greu, de obicei cam a doua zi se afiseaza si ce ai raspuns mai recent. Sper ca te-am ajutat happy funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizarea nu se face imediat, pot trece si citeva ore.Asteapta pina miine dimineata, dupa 8 si sigur iti vor apare.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acest blocaj este din cauză că nu s-a făcut actualizarea. Stai liniștită, nu vei pierde punctele.
Pa, pa.