| XDarkAngel a întrebat:

De ce imi spune ca n-am pus nici-o intrebare si nu-mi pot accesa de nicaieri intrebarile si aveam o suta nouazeci si ceva!? Si nu ma lasa sa le accesez! HELP TPU, e vreo eroare, probabil, dar ce sa fac? Sa dau mesaj la contact, probabil straight face. Dar mai astept pareri, voi imi puteti vedea intrebarile? Funda.
P. S.: o singura intrebare imi pot accesa, la restul ma scoate la pagina principala si mai spune si ca nu am intrebari deloc. Si la aia pe care o pot accesa nu pot nici macar sa ii dau funda!

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

S-a rezolvat. A fost o mică problemă tehnică (din cauza apariției noii opțiuni, "Personalizare continut", bănuiesc).

| justitiarul a răspuns:

S-a remediat prolema.Cel putin mie imi apar acum intrebarile.
Probleme tehnice! Se mai intampla.

| Abandoned2 a răspuns:

Sau puteai sa astepti pana se rezolva de la sine.

| XDarkAngel explică:

De fapt are 293734 de useri!
Ma rog...
Si mie mi-au aparut intrebarile, dar intrebarile favorite inca nu...

| XDarkAngel explică:

Daca te uiti deasupra la raspunsuri primite, scrie intrebari favorite. Intrebarile favorite sunt cele care le alegi de pe TPU.

| XDarkAngel explică:

Poi... nu prea stiu sa-ti zic concret, pentru ca o intrebare "favorita", pentru mine acest cuvant trebuie sa exprime si bucurie. Ca melodia favorita de exemplu, trebuie sa ma faca sa ma simt bine, de aceea e favorita mea. O intrebare favorita, eh, mai mult ma pune pe ganduri sau ma ingrijoreaza. Poate intrebarea "Ce faci?", pentru ca stiu ca raspunsul e intotdeauna "Bine."

Pacat ca intrebarea asta ma enerveaza straight face

| XDarkAngel explică:

Chiarhappy

| Tsunade99 a răspuns:

Si la mine e la fel! crying crying crying crying chiar am pus o intrebare tot despre asta, si cand m-am uitat la categoria "totul despre TPU" doar intrebarea ta era! s-au sters toate intrebarile! dar oare dc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel! Acum am observat! Am sa mai astept, iar daca nu se rezolva de la sine, am sa trimit un mesaj la administratie in legatura cu subiectul asta!
Te sfatuiesc sa faci la fel daca nu se va rezolva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt probleme cu hardware-ul. Se pare ca e prea mult trafic. Nu s-a sters nicio intrebare.

| Lory_1630 a răspuns:

Cred ca cineva iti stie parola, si ti-a sters intrebarile(se poate).

| Cirus a răspuns:

Mai oameni buni! usor ca nu e capat de linie. intai comunitatea TPU, nu cred ca ar permite scam'ul in masa, astfel incat intrebarile, si raspunsurile sa se stearga,

acum 30 min site'ul era in reparatii, asta mi-a scris cand m-am logat. deci se lucreaza la el, faptul ca acum va dispar si apar intrebarile/raspunsurile nu e nici o scamatorie, pur si simplu asteptati, o vor rezolva ei, si probabil nu vor lipsi scuzele anticipate happy o zi buna