| vaporwave a întrebat:

De ce imi tot apare chestia asta cand vreau sa raspund la o intrebare? http://i.imgur.com/DgTX41K.png
precizez ca problema e doar la aia, am mai avut-o, dar dura vreo 5 minute si apoi puteam posta
acum in schimb e asa de 2 ore

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt probleme tehnice probabil.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Trimite un mesaj adminilor si se va lamuri situatia.
Posibil sa fie ceva probleme.
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)

| Fatamuntilor a răspuns:

E ciudata problema asta
Si mie mi s-a intamplat
Pentru siguranta am dat copy pe raspuns, am inchis pagina.De obicei raspunsul mi se afisa. Daca nu incerci din nou

Mai poti scrie si la contact!

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Si mie imi apare din cand in cand. Stii ce fac? Dau copy paste si mut ce am scris in acel raspuns intr-un document word si dupa inchid TPU. Intru iar si cu copy paste pun din nou acel raspuns. Mie imi merge asa.
Bafta!

| vaporwave explică (pentru RainmakerX):

da, imi mergea si mie sa incerc gen peste vreo 5-10 minute
dar acum incerc sa pun raspunsul ala de dimineata de la 10 si nu merge
si era un raspuns asa bun...

| RainmakerX a răspuns (pentru vaporwave):

crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru vaporwave):

Me foame.

| syd2 a răspuns:

Barack Obama interzice postarea raspunsurilor tale din motive de securitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joci transformice?