| LiliJB a întrebat:

De ce juniori nu pot vota la utilizatorul lunii de pe TPU?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil, pentru că se consideră că juniorii (majoritatea) nu cunosc comunitatea suficient de bine, ca să poată lua o decizie (justă).

Plus, ca să nu se facă abuzuri (ceea ce în cazul de față ar fi cam foarte puțin probabil, dacă nu imposibil; deci rămâne prima variantă).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din pricina regulamentului.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! citeste si te vei lamuri:)
O zi minunata sa ai:)

http://www.tpu.ro/blog/?p=3489

| Lightning1997 a răspuns:

Pentru ca, juniorii avand sub 100 de raspunsuri, neavand vechime pe site, nu cunosc atat TPU cat si utilizatorii incat sa faca o nominalizare corecta.Acesta este regulamentul, poti intreba la Contact pentru a te lamuri.