| 愛日本 a întrebat:

De ce la unele întrebări apare jos Raportările adică Spam, caracter irelevant... iar la altele nu?♥

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sinceră să fiu, n-am observat acest lucru. De când sunt pe TPU n-am văzut nici o întrebare, care nu poate fi raportată. Până şi întrebările postate de adminii site-ului au sub ele butonul "Raportează".
Tind să cred, că ţi s-a părut.
Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La toate intrebarile apar acele optiuni pentru raportare, doar ca la unele apar si pe prima pagina iar la altele numai daca intri pe ele. Este inca un mister al programului TPU. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apar la toate întrebările, nu se fac diferențe.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| adriangabor92 a răspuns:

Doar unele devin spam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că unii useri, care pun acele întrebări, sunt mai noi sau n-au depășit un prag...trebuie un punctaj minim, vezi că scrie parcă aici, cât exact: www.tpu.ro/intrebari-frecvente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii dintre voi n-ați înțeles despre ce era vorba. Ea nu se referă la o întrebare ca asta, când o accesezi ca să o citești, ca să răspunzi, etc.
Se referea la toată lista de întrebări de pe prima pagină a unei categorii sau chiar prima pagină a site-ului(cea principală).
Userii mai noi, au întrebările, încă din acea listă, cu posibilitatea de a le raporta, fără a fi nevoie de a le accesa, pe când la întrebările userilor mai vechi nu apare opțiunea de a le raporta. Doar întrebările noi, recente... după vreo oră sau 2, va dispărea această opțiune, pentru că se consideră că întrebarea a fost văzută de mai multe persoane, eventual s-a răspuns la ea, deci se conformează politicii site-ului.

| MrsPink a răspuns:

Poate din cauza categoriei...