| FANfredoSHpidjin a întrebat:

De ce membrii juniori n`au voie sa voteze (amuzant, stupid, folositor, nefolositor, inteligent)?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că s-au luat aceste măsuri de către admini pentru prevenirea (parțială) voturilor abuzive.
Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.

1 răspuns:
| harciog a răspuns:

Daca ma crezi, eu habar n-am ce fel de membru sint pentru ca nu ma intereseaza.Probabil ca nu sint membru senior da'un membru major adjutant cred ca tot o-i fi.