| Chelsea13 a întrebat:

De ce membrii juniori nu au dreptul de a vota?! x-(
(that's not fair!)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Această măsură s-a luat pentru a stopa parțial voturile abuzive.
Pentru mai multe detalii intră aici:
http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Pentru ca un numar ridicat de utilizatori
prind necaz pe alti userilaughing
si doar pentru a putea da mai multe voturi cum nefolositoare, isi fac cont nou
asta e doar un exempluwinking

| Anonimul3315 a răspuns:

Poi sunt mai multe levele doar ca aici is categorii ca la metin 2 de la level 1 pana la 100 nu stiu cum aici e pe categorii incepi asa Junior (cand incepi) Senior (100 raspunsuri 10 zile de la inregistrare) Expert TPU (500 raspunsuri ) Userul anului aici nu stiu cum sa devin.