| RainOfColors a întrebat:

De ce mi-a fost sters acest raspuns : "Mersi de fundabig grin^.^" Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Este posibil ca intrebarea la care ai raspuns sa fi fost stearsa din comunitate.

Alexandra - TPU

| RainOfColors explică (pentru TPU.ro):

Pai, si daca s-a sters intrebarea, raspunsul apare la "Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin"? Multumesc.

| aliceinchains a răspuns:

Pentru s-a sters intrebarea, implicit si raspunsul, ori te raporteaza vreunul. Se-ntampla. Si oricum, nu trebuie sa-i mai multumesti lu' ala.

| Lightning1997 a răspuns:

Intrebarea a fost probabil raportata, si stearsa.

| MrAngelus a răspuns:

Te-a raportat un idiot care crede ca raspunsul tau nu ofera informatie relevanta celui care intreaba, sau te-a raportat cineva de i s-a pus pata pe tine.