| Dan10079 a întrebat:

De ce mi-a scazut punctajul? x-(

4 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Probabil raspunsuri pe care le-ai dat au fost sterse, din diverse motive:raportarea raspunsurilor, stergerea intrebarii. Daca te referi la ultimile 7 zile, probabil pentru ca nu ai mai raspuns la intrebari

| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru că întrebările la care ai răspuns au fost şterse. Astfel au dispărut postările tale şi punctele obţinute cu ajutorul lor.
Succes!

| MrAngelus a răspuns:

Daca te referi la punctajul pe ultimele 7 zile e deoarece nu ai fost activ in ultimele 7 zile. Daca te referi la intregul punctaj s-ar putea sa fie de la intrebarile la care ai raspuns (probabil au fost sterse deoarece incalcau regulile) (automat se sterge si raspunsul tau).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au fost șterse întrebările la care ai răspuns!
Pa, pa.