| Adda16 a întrebat:

De ce mi se blocheaza atunci cand dau un raspuns. si mai rau. nu-mi apare raspunsu! help me. e urgent! Fundita si voturi.

Răspuns Câştigător
| Madaliinaaa a răspuns:

Ella,raspunsul tau apare, dar tu il poti vedea dupa putin timp, si mie mi se intampla de fiecare data. Sper ca te-am ajutat big hug :*

3 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Se blocheaza in prima faza pentru ca are nevoie de timp sa se incarce asa ca trebuie sa astepti.
2. Raspunsul apare in aprox 10-15 min de la postare pentru ca trebuie sa se verifice.

| littleanu a răspuns:

Kurtmann.ro

NOname
| NOname a răspuns:

Toate postarile noastre apar pe site cu o mica intarziere, 0-15 minute. Dureaza pana se actualizeaza datele. Trebuie sa ai putina rabdare.