| Schogetten a întrebat:

De ce mi se șterg întrebăriile?
nu erau vulgare!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
nu noi iti stergem intrebarile, adminii sunt cei care au acest drep probabil ai incaltat regulamentul....trimite un mesaj adminilor si ei te vor informa
http://www.tpu.ro/contact
O zi frumoasa sa ai:)

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu numai cele vulgare sunt sterse ci aproape toate care incalca regulile de pe TPU.
Te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si o sa afli aproape totul despre activitatea de pe TPU, inclusiv cum trebuie sa fie intrebarile.

| onasis1961 a răspuns:

Poate erau teme scolare sau incalcau drepturile de autor.

| Azµre a răspuns:

Ori avea întrebări cu teme ori întrebări stupide una din două. Oricum ar fi fost ai încălcat regulamentul, ai postat unde nu trebuie, ai cerut crac.k-uri sau altce prostii.

| Fatamuntilor a răspuns:

Exista un regulament.De asemenea intrebarea poate si raportata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrai sa te pui la punct cu regulamentul, stiai toate motivele pentru care pot fi sterse intrebarile.Numai bine.

| alexandru1andy a răspuns:

Ti le sterg admini probabil pentru gramatica

| Schogetten explică (pentru alexandru1andy):

Gramatică? scriu destul de corect!