| TheBlackCrystal a întrebat:

De ce nu am voie sa votez, imi zice ca ststusul meu de membru junior nu imi permite sa votez? Cand voi putea vota?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vei putea să votezi, când o să deveni membru "Senior". Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| Tweetymrrr a răspuns:

Regula spune că trebuie să fi senior ca să votezi, trimiţi mesaje sau să vorbeşti pe chat. Adică trebuie să postezi o sută de răspunsuri şi să ai minim 10 zile de activitate.
Succes!

| mgtow a răspuns:

Dupa ce ajungi senior, 10 zile de la prima logare in TPU si 100 de raspunsuri realizate.

| Savy a răspuns:

Dupa implinirea varstei de 18 ani. Daca totusi poti, nu inseamna ca trebuie sa o si faci! [joke]

| ady123 a răspuns:

Trebuie sa fi Senior sa poti vota si sa fi Senior iti trebuiesc 100 de raspunsuri si 10 zile de la deschiderea contului.Mai ai o saptamana si 44 de raspunsuri