| ezggggggd a întrebat:

De ce nu apar raspunsuri de la intrebarile mele, cand ma loghez? Am intrat pe site, nu eram logat, era un raspuns in care cineva spunea ca halucinez, apoi dupa ce m-am logat, raspunsul disparuse, astazi observ ca sunt 2 raspunsuri care le pot vedea cand nu sunt logat. De ce?

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Raspunsurile userilor noi necesita aprobare inainte de a fi vizibile pe site. Totodata, daca ignori anumiti useri nu le vei vedea nici lor raspunsurile. De aceea cand te loghezi nu apar aceste postari.

Zi buna,
Cristina, TPU.ro

| RAY a răspuns:

Nu esti singurul, si eu probleme de genu, vad ca nici raspunsurile mele nu apar, nu-mi vine sa cred

| mihai69 a răspuns:

Nu apar răspunsurile celor pe care îi ignori sau care te ignoră.
Dacă nu ești logat, le poți vedea pe toate pentru că programul nu știe pe care să le ascundă.

| DannyQ a răspuns:

Vrei sa spui de ce nu apar?

| ezggggggd explică (pentru DannyQ):

Da, am schimbat si nu am sters cuvantul "nu". "De ce nu imi apar raspunsurile cand sunt logat" era.

| DannyQ a răspuns (pentru ezggggggd):

Pai din câte am observat unele apar mai greu, cred că trebuie aprobate de admini și dacă nu sunt online durează ceva mai mult